UŽIVO Holandija – Turska live prenos stream link

Dvobojem između Holandije i Turske zavšeno je četvrtfinale Eura u Nemačkoj. Takođe, postavljeni su parovi za polufinale, sastavljene su Španija i Francuska, dok su Holanđani izborili mesto posle pobede nad Turcima rezultatom 2:1.

Holandija je bila poslednji učesnik polufinala Eura. Utakmica je bila veoma uzbudljiva, a Holanđani su uspeli da preokrenu rezultat i savladaju Turke. Ekipa Holandije će se sada suočiti s Engleskom u polufinalu, nakon što su Englezi pobedili Švajcarsku u izvođenju penala.

Holandski tim je postigao preokret u drugom poluvremenu, postigavši dva gola, dok je turski tim poveo sa 1:0 u prvom poluvremenu. Utakmica je bila veoma napeta, sa dosta prilika za oba tima, ali su Holanđani uspeli da pobede i tako obezbede svoje mesto u polufinalu.

Holandija će se sada suočiti s Engleskom u polufinalu Eura, što će biti veoma uzbudljiv meč za ljubitelje fudbala. Očekuje se da će ova utakmica biti veoma neizvesna i puna uzbuđenja, jer su i Holandija i Engleska veoma jake ekipe.

Očekuje se da će Holandija dati sve od sebe da ostvari pobedu i da se plasira u finale Eura, dok će Engleska takođe dati sve od sebe da pobedi i osigura svoje mesto u finalu.

Sve u svemu, duel između Holandije i Turske bio je veoma uzbudljiv, a Holanđani su pokazali svoju kvalitetu i sposobnost da preokrenu rezultat i pobede. Očekuje se veoma zanimljivo polufinale između Holandije i Engleske, koje će svakako privući pažnju ljubitelja fudbala širom sveta.