UŽIVO: Igokea – Partizan, live, prenos

Košarkaši Partizana u nezgodnom trenutku gostuju večeras (17.00 TV Arena) Igokei u 20. kolu AdmiralBet ABA ligi. Crno-beli su doživeli pet poraza zaredom u svim takmičenjima, tako da su izabranici Željka Obradovića pod imperativom pobede. U trećoj četvrtini utakmice, Partizan je pobedio uz veliku prednost od 22 poena. U drugoj četvrtini, crno-beli su zadržali kontrolu nad utakmicom odlazeći na poluvreme sa prednošću od 16 poena. Nakon fenomenalne prve četvrtine koju su otvorili s 2:6 poena, Partizan je zadržao kontrolu sve do kraja utakmice. Početak utakmice obećavao je izjednačenu igru, ali je Partizan držao prednost kroz celu utakmicu. Trener Partizana Željko Obradović od svojih igrača traži da prvenstveno pokažu poštovanje prema sebi, a onda i prema protivniku. Njihovios pokazani optimizam pokazuje kroz činjenicu da i usprkos pet uzastopnih poraza nisu izgubili motiv.