Uživo Madjarska Švajcarska live prenos stream link EURO 2024

U drugom meču prvog kola grupe „A“ na Evropskom prvenstvu, Mađarska je poražena od Švajcarske rezultatom 0:2. Švajcarska je povela već u 12. minutu kada je Dui savladao mađarskog golmana, dok je Ebišer postigao drugi gol za Švajcarsku u 45. minutu. Mađarska reprezentacija nije uspela da se izbori sa ofanzivom Švajcarske i nije uspela da postigne gol.

Mađarska reprezentacija je imala probleme sa odbranom Švajcarske i nije uspela da se izbori sa njihovim napadima. Švajcarska je dominirala tokom celog meča i zasluženo je odnela pobedu. Mađarska je imala nekoliko pokušaja ka golu Švajcarske, ali nije uspela da realizuje nijednu šansu.

Švajcarska reprezentacija je pokazala visok nivo igre i efikasnost u napadu, što im je donelo pobedu. Sa ovom pobedom, Švajcarska je na vrhu tabele grupe „A“ zajedno sa Nemačkom, dok je Mađarska na dnu tabele.

Prvi meč ovogodišnjeg Evropskog prvenstva u grupi „A“ odigran je sinoć, kada je Nemačka ubedljivo savladala Škotsku rezultatom 5:1. Nemačka je ostvarila laganu pobedu i pokazala visok nivo igre, što im daje dobre šanse za plasman u drugu fazu takmičenja.

Sledeći mečevi u grupi „A“ su veoma važni za sve reprezentacije, jer će se odlučivati o daljem plasmanu u turniru. Mađarska će morati da se poboljša u sledećem meču kako bi imala šanse za prolaz dalje, dok će Švajcarska pokušati da zadrži dobru formu i ostvari još jednu pobedu.

Evropsko prvenstvo je tek počelo, ali već sada su vidljive visok nivo igre i neizvesnost rezultata. Navijači širom Evrope sa nestrpljenjem očekuju sledeće mečeve i nadaju se uzbuđenjima koja će doneti ova prestižna fudbalska takmičenja.