Uživo: Mega – Partizan, live prenos, stream link

Košarkaši Mege i Partizana igraju drugu utakmicu polufinala Superlige KLS. Partizan je pobedio u prvom meču na svom terenu i sada želi da obezbedi plasman u finale već večeras. Međutim, domaćin Mega ima nameru da produži seriju i izbori se za svoju šansu. Partizan vodi na poluvremenu rezultatom 47:41. Meč prati i veliki broj navijača, a trenutno je rezultat 51:44 u korist Mege.

Na terenu su se u ovom trenutku izmenjivali poeni i akcije obe ekipe. Kaboklo je bio istaknuti igrač Mege sa osam poena iz četiri pokušaja. Partizan je vodio veći deo prvog poluvremena, ali Mega se nije predavala i pokušavala je da se vrati u igru. Smailagić je bio precizan sa slobodnim bacanjima i smanjio je prednost Partizana.

Očekuje se uzbudljiv drugi deo meča gde će obe ekipe dati svoj maksimum kako bi ostvarile pobedu. Partizan želi da obezbedi plasman u finale dok Mega traži pobedu kako bi izborila odlučujući meč. Navijači su u velikom broju podržali svoje favorite i atmosfera je bila veoma napeta. Pratimo dalji razvoj događaja i rezultat utakmice uživo.

U prethodnim utakmicama Superlige KLS, Crvena zvezda je već obezbedila plasman u finale pobedom nad FMP-om. Finale će biti veliki sportski događaj koji će privući pažnju ljubitelja košarke širom regiona. Sve vesti iz sveta sporta možete pratiti na našem Telegram kanalu i putem naše aplikacije 24sedam. Pratimo najnovije vesti i izveštavamo o sportskim događajima uživo.