UŽIVO Siner Kecmanović live prenos stream link

Miomir Kecmanović igrao je protiv prvog tenisera svijeta, Janika Sinera, i unatoč tome što je rekao da mora dati sve od sebe da bi pobijedio, Italijan je ipak bio prejak. Nakon samo 98 minuta igre, rezultat je bio 6:1, 6:4, 6:2 u korist Sinera.

Prvi set protekao je u dominaciji Sinera, koji je brzo stekao prednost. U drugom setu, Kecmanović je pružio žešći otpor, ali je Sinera uspio napraviti ključni brejk i udvostručiti prednost u setovima. U trećem setu, Sinera je demonstrirao svoju superiornost ostvarivši dva brejka i osiguravši laganu pobjedu i prolazak u sljedeći krug natjecanja.

Sinerov sljedeći protivnik u osmini finala bit će pobjednik između Šapovalova i Šeltona. Za vrijeme meča, Kecmanović je pružio dobar otpor, ali jednostavno nije uspio nadmašiti snagu i kvalitetu Italijana. Siner je igrao vrhunski tenis i zasluženo je pobijedio.

Ovo je bio njihov četvrti susret, a Siner je do sada tri puta slavio. Iako je Kecmanović pokazao veliku borbenost, nije uspio osigurati pobjedu. Siner je trenutno najbolji teniser na svijetu i to se odrazilo na terenu.

Unatoč porazu, Kecmanović je pokazao svoju kvalitetu i borbenost, što će mu sigurno donijeti još uspjeha u budućnosti. Nadamo se da će nastaviti s dobrim igrama i da će ostvariti još veće rezultate u svojoj karijeri.