UŽIVO: Španija – Italija live prenos stream link

Posljednja večer na Europskom prvenstvu donijela je pravu poslasticu za navijače nogometa. Nakon remija Srbije protiv Slovenije, sada je red na kontinentalnom klasiku i sudaru između Španjolske i Italije.

Večeras je na rasporedu veliki derbi prve faze EP između Španjolske i Italije, što je sigurno razveselilo sve ljubitelje nogometa u Srbiji. Španjolska i Italija su dvije od najpoznatijih reprezentacija u Europi, te se očekuje žestoka borba na terenu.

U ovom trenutku, Španjolci se nalaze u napadu, a igra je prilično dinamična. U 55. minuti dolazi do velikog trenutka kada Italija postiže pogodak, no nažalost, radi se o autogolu Kalafiorija, što daje prednost Španjolcima.

U 60. minuti, Španjolac Jamal ima sjajnu priliku za postizanje pogotka, ali lopta završava malo pored gornjeg ugla gola Italije. Ubrzo nakon toga, Italija se vraća u igru, ali Donnarumma uspješno brani udarac Morate.

U drugom poluvremenu, tempo igre se malo smanjuje, no ipak su obe ekipe vrlo oprezne i borbeno raspoložene. Španjolska ima nekoliko prilika za postizanje pogotka, ali se nalazi na klackalici između postizanja gola i obrane talijanske momčadi.

Trenutno je stanje 0:0, no sve je vrlo otvoreno i svaka ekipa ima šanse za pobjedu. Utakmica je prepuna uzbuđenja i očekuje se da će dati više golova te da će se utakmica razriješiti u drugom poluvremenu.

Ovaj susret donosi veliko uzbuđenje i napetost među navijačima, a nada za pobjedom svoje omiljene reprezentacije i dalje živi. Srbija s nestrpljenjem iščekuje epilog ovog susreta i nadamo se da će biti veliko slavlje za jednu od ove dvije momčadi. Budite uz nas i pratite sve novosti iz svijeta sporta na našem Telegram kanalu te instalirajte našu aplikaciju kako ne biste propustili ni najmanji detalj.