UŽIVO: Vojvodina – Ajaks live prenos stream link

U sredu uveče srpski klubovi nisu uspeli da postignu dobre rezultate. Partizan je poražen od Dinama iz Kijeva u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Radnički iz Kragujevca je eliminisan od Mornara na putu ka grupnoj fazi Lige konferencija, dok je Vojvodina izgubila od Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Partizan je doživeo poraz od Dinamo Kijeva u oba meča kvalifikacija za Ligu šampiona. Radnički je nakon penala eliminisan od Mornara, dok je Vojvodina poražena od Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Ajaks je pobedio Vojvodinu rezultatom 3:1 na „TSC areni“ što ih je odvelo u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ajaks je pobedio Vojvodinu rezultatom 3:1 na „TSC areni“ što ih je odvelo u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Ajaks je postigao golove preko Šutala i Hata, dok je Vojvodina uspela da postigne jedan gol preko Šutala. Nakon ovog poraza, Vojvodina je eliminisana iz daljeg takmičenja.

U prvom poluvremenu meča između Vojvodine i Ajaksa rezultat je bio 0:0. Vojvodina je imala nekoliko šansi ali nije uspela da postigne gol. Ajaks je kasnije preuzeo kontrolu utakmice i postigao tri gola pre nego što je Vojvodina uspela da postigne svoj prvi gol.

U drugom poluvremenu Ajaks je nastavio sa pritiskom i postigao dva nova gola, dok je Vojvodina uspela da postigne jedan gol preko Šutala. Na kraju utakmice rezultat je bio 3:1 u korist Ajaksa, a ukupnim rezultatom od 4:1 Ajaks je prošao u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Vojvodina nije uspela da se izbori za dalje takmičenje u Evropi, ali treba pohvaliti njihov trud i borbu protiv jačeg protivnika. Ajaks je pokazao kvalitetnu igru i zasluženo pobedio. Nadamo se da će srpski klubovi imati više uspeha u narednim evropskim takmičenjima.