(UŽIVO) Zvezda dočekuje IMT

U utakmici između Crvene zvezde i IMT-a, Crvena zvezda je postigla prvi gol nakon samo četiri minute igre, kada je Jovan Šljivić bio precizan. IMT je imao priliku da izjednači rezultat, ali je golman Crvene zvezde, Omri Glazer, sjajno intervenirao. Crvena zvezda je nastavila da dominira na terenu i igra se većinom odvijala na polovini IMT-a. Uroš Spajić je imao solidan pokušaj iz daljine, ali lopta je otišla preko gola.

IMT je pokušao da uzvrati, ali su igrači Crvene zvezde bili sigurni u odbrani. Mirko Ivanić je šutirao ka golu, ali bez uspeha. Jovan Šljivić je ponovo bio opasan po gol IMT-a, ali je golman Knežević uspešno zaustavio udarac. Pred kraj prvog poluvremena, Zvezda je imala odličnu priliku za gol, ali su se igrači sudarili u kaznenom prostoru IMT-a i lopta je izbačena van.

Na poluvremenu rezultat je bio 1:0 u korist Zvezde. U drugom poluvremenu, Crvena zvezda je postigla drugi gol već u 47. minuti, kada je Milan Rodić bio precizan. IMT je pokušavao da se vrati u igru, ali golman Crvene zvezde je bio neprelazan.

Tokom celog meča, Crvena zvezda je dominirala igrom i stvarala prilike za gol. IMT se borio, ali nije uspeo da se izbori sa moćnim napadom Crvene zvezde. Konačan rezultat bio je 2:0 u korist Crvene zvezde.

Ova pobeda je bila važna za Crvenu zvezdu, jer im je donela tri nova boda i omogućila da se održe na vrhu tabele. Sa ovolikim uspehom i sjajnom formom, Crvena zvezda se nada da će nastaviti sa dobrom igrom i ostvariti još veće uspehe u nastavku sezone.

Ukratko, Crvena zvezda je savladala IMT sa rezultatom 2:0 u izuzetno uzbudljivoj utakmici. Zvezda je dominirala igrom tokom celog meča i zasluženo je ostvarila pobedu. Ova pobeda će im dati dodatni motiv za dalje takmičenje i nadamo se da će nastaviti sa dobrim rezultatima u budućnosti.