VLAHOVIĆ VODI JUVENTUS DO FINALA KUPA ITALIJE! Duća BRAVUROM protiv Lacija prekinuo „post“! (VIDEO)

Juventusovci su upravo postigli veliku pobjedu u polufinalu talijanskog Kupa, gdje su na svojem terenu svladali Lazio rezultatom 2:0, a pogotkom u 64. minuti Dušan Vlahović je postigao prelijep gol!

U 50. minuti Federico Chiesa je postigao gol za domaćina na dodavanje Kambijaza, što je izazvalo opće oduševljenje na tribinama.

Međutim, pravi trenutak inspiracije Vlahovića uslijedio je nakon toga, kada je primio loptu na strani od McKenniea i sjajno započeo solo akciju. Prošao je svog čuvara, oslobodio se i zatim poslao raketu prema golu Mandase kojeg je potpuno iznenadio.

Ovim pogotkom, srpski reprezentativac prekinuo je seriju od četiri utakmice Juventusa bez postignutog pogotka, ali uz napomenu da je na dvije od njih bio suspendiran. Bez njega, Juventus nije uspio ostvariti pobjedu, izgubivši od istog protivnika prije nekoliko dana minimalnim rezultatom, dok je protiv Atalante zabilježen remi 2:2. Bez sumnje, Vlahović je nedostajao timu, unatoč tome što će Massimiliano Allegri imati prigovore na njegovu igru.

Revans utakmica polufinala Kupa Italije u Rimu zakazana je za 23. travnja.

U drugom polufinalnom dvoboju u srijedu navečer, sastaju se Fiorentina i Atalanta, te postoji šansa da ćemo Vlahovića gledati u finalu protiv svog bivšeg kluba.

Vlahović je definitivno zvijezda meča, ali i dalje je potrebno još puno toga pokazati i dokazati. Njegov uspjeh u Juventusovom dresu nije zanemariv, ali tek nakon nekoliko ozbiljnih utakmica moći ćemo donijeti konačan sud o njegovoj vrijednosti za klub.

Za sada, Vlahović je najveća nada Juventusa i nadamo se da će nastaviti ovako rasti i razvijati se kako bi postao ključni igrač u uspjesima svoje momčadi. Sve su oči navijača uprte u njega i nestrpljivo iščekuju što će još pokazati na terenu.