Zrinjski drži korak za Borcem

Fudbaleri Zrinjskog su postigli veliku pobjedu nad ekipom Širokog Brijega rezultatom 3:0 u 30. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Ova pobjeda je bila od velikog značaja za Zrinjski jer su željeli zadržati korak sa liderom na tabeli, ekipom Borac. Od samog početka meča, Zrinjski je dominirao igrom i stvarao prilike, a već u 20. minuti su poveli golom Bilbije iz penala. Samo tri minute kasnije, Magdić je postigao drugi gol za Zrinjski i udvostručio prednost. U drugom poluvremenu, domaći su zadržali kontrolu nad igrom i osigurali prednost. U posljednjim minutama meča, Kozina je postigao treći gol iz penala i potvrdio ubjedljivu pobjedu. Zrinjski se trenutno nalazi na drugom mjestu tabele, dok je Široki Brijeg na osmoj poziciji. Svi zainteresirani mogu pratiti sportske vijesti na društvenim mrežama klubova.