Zvezda bez većih problema savladala Čukarički

Fudbaleri Crvene zvezde su danas pobedili ekipu Čukaričkog rezultatom 3:0. Golove za Zvezdu su postigli Gelor Kanga i Šerif Endiaje iz penala, kao i Osman Bukari. Crveno-beli su ostali na drugom mestu na tabeli sa 55 bodova, dok je ekipa Čukaričkog trenutno na četvrtoj poziciji sa 35 osvojenih bodova.

U narednom kolu, ekipa Crvene zvezde će gostovati ekipi TSC-a, dok će Čukarički na Banovom brdu dočekati ekipu Napretka. Utakmica je počela napadom Crvene zvezde, ali je Čukarički uspeo da preseče loptu i preuzme posed.

U devetom minutu dosuđen je penal za Crvenu zvezdu, kojeg je Gelor Kanga uspešno realizovao, postigavši prvi gol u meču. Mirko Ivanić je imao priliku da udvostruči vođstvo, ali njegov pokušaj nije bio uspešan. U 36. minutu, Šerif Endiaje postiže gol nakon sjajnog prodora i preokreta golmana, povećavajući vođstvo Zvezde na 2:0 pred kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu, Čukarički je imao nekoliko izglednih prilika za postizanje gola, ali je odbrana Zvezde bila sigurna. U 75. minutu, Osman Bukari je postigao treći gol iz penala, čime je osigurao pobedu Crvene zvezde rezultatom 3:0.

Na kraju meča, Crvena zvezda zadržava drugo mesto na tabeli sa 55 bodova, dok je Čukarički trenutno na četvrtoj poziciji sa 35 osvojenih bodova. Utakmica je bila dinamična, sa mnogo prilika za oba tima, ali su fudbaleri Crvene zvezde pokazali veću efikasnost i odbranu.

U narednom kolu, ekipa Crvene zvezde će putovati da gostuje ekipi TSC-a, dok će Čukarički na Banovom brdu dočekati ekipu Napretka. Očekuje se još jedna uzbudljiva utakmica, sa mnogo borbe i golova.

Crvena zvezda je zasluženo pobedila ekipu Čukaričkog rezultatom 3:0, pružajući sjajnu igru i efikasnost. Naredne utakmice će biti ključne za dalji plasman oba tima na tabeli, sa nadom da će Crvena zvezda nastaviti sa uspesima i poziciju na vrhu tabele.