Zvezda izgubila od Reala u Madridu

Real Madrid je pobijedio Crvenu zvezdu u veoma uzbudljivoj košarkaškoj utakmici. Real sada ima skor 26-6, dok je Zvezda sa skorom 11-21 sigurno završila sezonu na 16. mjestu. Obe ekipe su bile oslabljene, ali su pružile odličnu igru.

Real je imao prednost u finišu prve četvrtine, ali se Zvezda vratila i povela na poluvremenu. Zvezda je stekla dvocifrenu prednost u trećoj četvrtini, ali je Real uspio preokrenuti rezultat. U posljednjim minutama je bilo vrlo izjednačeno, ali je Real uspio sačuvati prednost i pobijediti 101:94.

Džanan Musa je bio najefikasniji igrač Reala sa 30 poena, dok je Mario Hezonja dodao 20 poena. Na strani Zvezde, Nemanja Nedović je predvodio ekipu sa 30 poena, dok je Adam Hanga dodao 22 poena. Zvezda će u sljedećem kolu igrati protiv Olimpijakosa.

Utakmica je bila puna uzbuđenja i preokreta, ali je Real na kraju ipak izašao kao pobjednik. Očekuje se da će ova pobjeda motivirati Real za nastavak sezone, dok će Zvezda pokušati popraviti rezultate u preostalim utakmicama. Navijači su uživali u dobrom i izjednačenom duelu ovih dviju ekipa.