Zvezda protiv FMP-a u prvoj utakmici Kupa Radivoja Koraća

Crvena zvezda, najuspešniji košarkaški klub u Srbiji, igra meč protiv FMP-a, a očekuje se da će pobediti, jer FMP već godinama nije uspio pobijediti Crvenu zvezdu.

Crvena zvezda brani titulu koju je osvojila prošle sezone u Nišu. Meč se može pratiti uživo na portalu.

U prvom poluvremenu, nakon uvodnih 5:1 za FMP, trener Crvene zvezde, Janis Sferopulos, je zatražio tajm-aut kako bi konsolidovao ekipu. Zvezda je zaigrala bolje i uspjela smanjiti zaostatak, te je prva četvrtina završila rezultatom 17:16 za Crvenu zvezdu.

U drugoj četvrtini, Matic Rebec otvara trojkom, ali je FMP brzo uzvratio. Zvezda je uspjela zadržati prednost, te je prvo poluvrijeme završilo rezultatom 40:36 za Crvenu zvezdu.

U trećoj četvrtini, FMP je uspio izjednačiti rezultat, te napraviti seriju od 6-0 i povesti 55:52. Međutim, Zvezda je uspjela preokrenuti rezultat, te je treća četvrtina završila rezultatom 58:55 za Crvenu zvezdu.

U četvrtoj četvrtini, Nemanja Nedović je odigrao odlično, te je svojim poenima Zvezda povela sa 63:57. Uz dobru igru, Zvezda je uspjela zadržati prednost te je pobijedila rezultatom 71:64.

Očekuje se da će Crvena zvezda nastaviti sa dobrim igrama i osvojiti titulu i ove sezone. FMP će pokušati da se oporavi od poraza i da ostvari dobre rezultate u nastavku sezone. Ovaj meč je svakako bio uzbudljiv za gledanje, a publika je mogla uživati u zanimljivim dijelovima meča.

Izvještaji sa meča pokazali su da je trka za titulu veoma neizvjesna, te da će biti interesantno pratiti kako će se razvijati dalje. Zvezda će i dalje biti favorit, ali će FMP sigurno pokušati da se vrati jače nego do sada.

Sve u svemu, ovaj meč je bio veoma zanimljiv za gledanje, a očekuje se da će tako biti i u nastavku sezone. FMP će nastaviti sa svojim nastojanjima da pobijedi Crvenu zvezdu, dok će Zvezda pokušati da odbrani titulu još jednom. Navijači se mogu nadati još uzbudljivim mečevima i neizvjesnoj trci za titulu.