Zvezda savladala IMT

Crvena zvezda je ostvarila još jednu pobedu nad ekipom IMT rezultatom 2:0 na stadionu „Rajko Mitić“. Ova pobeda ih drži na prvom mestu na tabeli sa 71 bodom, dok je IMT zauzima 13. poziciju sa 28 bodova.

Crveno-beli su rano poveli golom Jovana Šljivića već u 4. minutu meča, dok je prednost udvostručio Milan Rodić u 48. minutu.

U narednom kolu, Crvenu zvezdu očekuje gostovanje Radniku u Surdulici, dok će ekipa IMT-a na svom terenu dočekati fudbalere kruševačkog Napretka.

U prvom poluvremenu utakmice, Crvena zvezda je dominirala i konstantno pritiskala protivnika, igrajući većinom na polovini IMT-a. Pored gola Šljivića u 4. minutu, ekipa je propustila nekoliko prilika za povećanje prednosti.

U nastavku meča, Milan Rodić postiže drugi gol za Crvenu zvezdu u 47. minutu, što je rezultiralo konačnim rezultatom 2:0 u korist domaćina. IMT je imao nekoliko prilika za postizanje pogotka, ali nije uspeo da savlada golmana Zvezde, Glazera.

Na kraju utakmice, Crvena zvezda odnosi pobedu i zadržava se na vrhu tabele, dok IMT ostaje na 13. poziciji..navijaci Crvene Zvezde su bili prezadovoljni ovim rezultatom Necott zrzljaju neki navijaci nezadovoljni sam rezultatom jer misle to je trbalo ne samo 2:0 veci da bude pobeda da se nezabasuruju nakon ovoga meca navijaci zzevede sa hteli da zvezda osvoji titulu ove sezone jer mnogi navijaci zzeveda smatraju da ima iguce gostovanjem nece osvoit titulu necot kiija neki navijaci zzevede kazu daje trener crvene zvezde trebao bude Smiljanic nije Slavević kizi neki navijci zvezde kazani da neki igraci igraju haotič ekipa a itako laktaju tako ,vtogi na traž nove i mlađe i kvalitetni igrače da crvena zvezda oglaska.